İade ve Değişim

ONLINE SİPARİŞLERDE İADE VE DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ


*6502 Tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre, satın almış olduğunuz ürünü; fatura tarihinden sonraki ilk 14 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği taktirde aynı ürün grubundan farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz veya iade edebilirsiniz.

*Ürün değişim/iade işlemlerinde satın alma aşamasında size verilen tüm belgelerle birlikte (hediye değişim kartı veya fatura, ürün ambalajı) sipariş numarasını belirterek  yukabyguliz@gmail.com adresine mail göndermeniz gerekmektedir.Mailiniz bize ulaştığında işlemler başlatılacaktır.

*Değişim yapılacak ürünün kullanılmamış olduğu ürün uzmanlarımız tarafından kontrol edilmelidir.

*İade ve değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir.

*Dilediğiniz kargo şirketi ile ücret size ait olacak şekilde gönderebilirsiniz.
İade ve değişim yapılacak olan ürün; faturası ile birlikte orjinal paketinde kullanılmamış ve hasar görmemiş olmalıdır.

*Ürün elimize ulaştıktan sonra,iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır.

MAĞAZALARDA DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ (Yuka Showroom-Teşvikiye-Kanyon)

*Mağazamızda 6502 Tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre, satın almış olduğunuz ürünü; fatura tarihinden sonraki ilk 14 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği taktirde aynı ürün grubundan farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

*Ürün değişim işlemlerinde satın alma aşamasında size verilen tüm belgelerle birlikte (hediye değişim kartı veya fatura, ürün ambalajı) mağazamıza başvurmanız gerekmektedir.

*Değişim yapılacak ürünün kullanılmamış olduğu ürün uzmanlarımız tarafından kontrol edilmelidir.

*Üründe herhangi bir ayıp olmamasına rağmen üründen cayıldığında belirtilen süre içinde değişim yapılabilir fakat para iadesi yapılamamaktadır.

*Ürün ayıplı ise tamir işlemleri yetkilinin verdiği tarihe göre,iletişim bilgilerinizi bırakmanız şartı ile hazır olduğunda size teslim edilecektir.

*Değişim yapılacak olan ürünün bedeli değiştirilmesi talep edilen ürün bedelinin altında olmamalıdır.